Najczęstsze błędy w uwodzeniu

Czego się ustrzec podczas poznawania kobiet? Na co uważać i czego nie powinno się robić? Oto najczęściej popełniane błędy przez facetów próbujących podrywać dziewczyny:

1. Faceci są zbyt nachalni

Nachalność jest jednym z największych błędów popełnianych przez facetów. Co gorsza, robi tak prawie każdy. Zazwyczaj jest tak, że albo czują ogromny strach przed zagadaniem do dziewczyny, albo robią to w tak nachalny sposób, że dziewczyna szuka drogi ucieczki.

Pewnie wydaje Ci się, że kobiety lubią wytrwałość. Masz rację, lubią. Ale granica jest bardzo cienka. Kobieta może powiedzieć NIE, ale zrobić to z zalotnym uśmiechem, albo powiedzieć stanowcze i twarde NIE i wówczas lepiej odpuścić. Bo po co robić coś na siłę, na co nie ma ochoty? Na prawdę chcesz dziewczynę, która nie ma najmniejszej ochoty, by Cię poznać?

2. Faceci nie mają wyczucia

Najczęściej brak wyczucia łączy się z nachalnością. Zastanów się dwa razy zanim podejdziesz do dziewczyny, która wybiera pieniądze z bankomatu, idzie z chłopakiem albo jest ciemno, a ona szybko pędzi chodnikiem. To niekoniecznie mogą być najlepsze okazje, by próbować ją poderwać.

Jeżeli widzisz, że dziewczyna jest wkurzona, zirytowana, płacze albo się wścieka – podchodzenie do niej i prawienie jej słodkiego komplementu raczej zaostrzy sytuację niż ją polepszy. Przemyśl to.

3. Za dużo słodkich komplementów

Faceci od zawsze używali komplementów podczas podrywania kobiet. Wydawać by się mogło, że to najlepsze ‘narzędzie”. Zgadza się, umiejętny komplement może zdziałać cuda. Mam jednak na myśli umiejętny komplement, a nie taki na siłę, by tylko coś zyskać w zamian.

Najlepiej, by komplement był bezinteresowny. Najzwyczajniej na świecie chciałeś jej powiedzieć, że świetnie wygląda albo jest dobrze ubrana i wcale nie oczekiwałeś, że w zamian za to coś Ci da (np. numer telefonu). Wówczas takie komplementy działają najlepiej.

Uważaj również, by za dużo nie słodzić, bo dziewczyny średnio to lubią.

4. Nie przechwalaj się

Wielu facetów wierzy w to, że najlepiej jest pochwalić się kobiecie gdzie pracuje, ile zarabia i jakim jeździ samochodem. Prawda jest taka, że jeżeli trafisz na normalną kobietę, która ma wszystko właściwie poukładane w głowie – z miejsca wyczuje, że chcesz ją przekupić i tylko strzelisz sobie w kolano.

Dużo lepiej, aby fakt o Twoim samochodzie czy firmie wyszedł przypadkiem. Wówczas nie pomyśli, że chciałeś ją przekupić, a ona będzie zainteresowana Tobą jako osobą, a nie dobrami jakie posiadasz.

Co prawda żyjemy w czasach, w których jedynym kryterium atrakcyjności są pieniądze, ale jeżeli pokażesz kobietom, że jesteś ponad tym – docenią to.

Rzecz jasna możesz trafiać na takie, którym zależy na znalezieniu faceta z majątkiem. Zadaj sobie jednak pytanie czy aby na pewno takie Cię kręcą.

5. Faceci się podlizują

To największa zmora tych czasów. Faceci na każdym kroku podlizują się kobietom. Tak naprawdę już sam fakt tego, że podszedłeś do niej z gotowym tekstem oznacza, że chciałeś jej się podlizać. Chciałeś ją czymś zainteresować. Jak zastanawiasz się co by jej powiedzieć, by dobrze wypaść, to tak naprawdę się jej podlizujesz.
Gdy kolejnym razem będziesz podrywał dziewczynę, przypomnij sobie punkty, które przeczytałeś w tym artykule i przemyśl czy nie popełniasz któregoś z tych błędów.

Baw się dobrze!