Jakie są najlepsze komplementy dla dziewczyny?

Czy komplementy naprawdę działają? Jak poderwać dziewczynę, wykorzystując do tego komplement? Czy można nauczyć się je mówić i budować?

Komplementy są najczęściej używanym narzędziem przez facetów, którzy chcą uwieść kobietę. Zazwyczaj towarzyszą już od samego początku ‘Hej, chciałem Ci powiedzieć, że masz piękne nogi’.

Problem w tym, że nie każdy komplement zawsze pasuje i nie działa. Dlaczego? Ponieważ większość z nich jest oklepana i powtarzana setki razy. Kobiety znają je na pamięć i gdy kolejny facet mówi im, że mają piękne oczy, odechciewa im się. Każda słyszała to dziesiątki razy i nie wywołują one już takiego samego efektu.

Czy w ogóle dobrze jest mówić kobietom komplementy?

Tak naprawdę nie potrzebujesz ich, by zaintrygować sobą kobietę. Nie oznacza to jednak, że w momencie w którym mówisz jej coś miłego – podlizujesz się lub pokazujesz swoją słabość. Osobiście lubię mówić kobietom komplementy, staram się jednak by nie były oklepane oraz by były w odpowiednim momencie. Co mam na myśli? Unikam tzw. miękkich komplementów na zasadzie: Wiesz co, chciałem Ci powiedzieć, że jesteś cudowna, śliczna, śnię o Tobie i nie mogę się na Ciebie napatrzeć. To jest miękki komplement i momentalnie na takiego wychodzisz faceta.

Jaka zasada jest najważniejsza?

Komplement ma być szczery. Najgorsze jest wymyślić sobie, że następnej napotkanej kobiecie powiem, że ma piękne oczy. Po czym widzisz jakąś, podchodzisz od niej, mówisz jej to, a dopiero później zauważasz, że ma na sobie okulary. Rozumiesz paradoks? Być może brzmi to śmieszne, ale większość sytuacji, w których faceci prawią kobietom komplementy właśnie tak wygląda.

Co więc robić? Niech komplement będzie faktycznie dotyczył kobiety z którą rozmawiasz. Powiedz jej to co naprawdę Cię w niej urzekło, a nie to co ktoś Ci polecił, by powiedzieć.

Co z dawaniem kwiatów dziewczynom?

Wielu twierdzi, że kobietom nie powinno dawać się kwiatów, lecz problem nie leży w kwiatach tylko w motywacji. Jeżeli chcesz jej dać kwiaty po to, by zyskać coś w zamian – faktycznie, próbujesz ją przekupić.

Jeżeli jednak dajesz jej kwiaty, bo nabrałeś na to ochoty, gdy mijaliście kwiaciarnię i postanowiłeś sprawić jej bezinteresownie trochę przyjemności – wówczas jak najbardziej możesz je kupić. Co lepsze, według prawa karmy dostaniesz od wszechświata coś w zamian.

Dlaczego unikalność jest tak ważna?

Zamiast komplementować jej nogi, oczy czy figurę, poszukać czegoś unikalnego, czego na pewno nikt wcześniej nie skomplementował. Powiedz jej, że ma świetną energię, że kapitalnie się porusza, że wygląda bardzo seksownie w [czymś tam] lub ma bardzo magiczne spojrzenie. Gdy usłyszy coś takiego, na pewno zapadnie jej to w pamięć i będzie ciekawa faceta, który jest tak oryginalny i unikalny.

Wiele kobiet nie lubi, gdy komplementuje się ciało. Irytują się, bo mają wrażenie, że faceci postrzegają je tylko jak obiekty seksualne, a nie doceniają ich prawdziwego wnętrza. Pamiętaj o tym, gdy będziesz chciał powiedzieć coś na temat jej urody. Spróbuj skomplementować jej charakter, to jak się zachowała w jakiejś sytuacji, to jak ambitna jest lub jak świetnie sobie z czymś poradziła. Nie dość, że będziesz unikalny, to ona na pewno będzie Ci za to wdzięczna i to doceni.