Jak zagadać do dziewczyny?

Większość facetów twierdzi, że najtrudniejszy etap to początek znajomości. Moment podejścia do rozmowy, rozpoczęcia z nią rozmowy. Później jest już z górki, najgorzej jest zagadać.

W takim razie jak najskuteczniej zagadać do dziewczyny? Czy istnieje jakiś sprawdzony tekst lub sposób, który zawsze działa?

Na początek musisz zdać sobie sprawę z tego, że nie ma tekstów, technik czy strategii, które zawsze działają. Oczywiście mogą być takie, które będą efektywne na konkretny typ kobiet lub w określonych okolicznościach i warunkach. Nie ma jednak uniwersalnych tekstów, które działają w 100% sytuacji.

Po wielu latach podrywania dziewczyn doszedłem do wniosku, że najlepsze teksty na podryw tworzy się pod wpływem chwili. Widzę dziewczynę i spontanicznie przychodzi mi do głowy jak do niej zagadać. Wykorzystuję sytuację, kontekst, to jak się czuje, jak ona się zachowuje, co ma na sobie i co nas otacza. Taka metoda jest dużo prostsza, bo nie musisz niczego zapamiętywać oraz dużo efektywniejsza, bo jest związana z nią lub miejscem, w którym się znajdujecie. Tym samym dziewczyna nie będzie miała poczucia, że jesteś typowym podrywaczem i każdej mówisz to samo.

Jak zagadać do dziewczyny w szkole?

Możesz do niej podejść i zapytać o coś związanego ze szkołą lub lekcjami. Plus jest taki, że możesz zacząć neutralnie i zobaczyć jak potoczy się rozmowa. Na przykład:

Hej, nie wiesz może czy nie ma dzisiaj krótszych lekcji?

Jak zagadać do dziewczyny na uczelni?

Tutaj sprawa jest prosta. Jeżeli macie te same wykłady, możesz do niej podejść i zapytać czy pożyczy Ci notatki, bo trochę Ci umknęło. Jeżeli nie będzie chciała Ci dać, to zapytaj czy ma 5 minut i przejdzie się z Tobą na ksero. Będziesz miał okazję, by bliżej ją poznać.

Jak zagadać do dziewczyny na imprezie?

Jeżeli chcesz zagadać do dziewczyny na dyskotece, możesz zrobić to na kilka sposobów. Jeżeli siedzi w loży, podejdź do niej i zapytaj się dlaczego się nie bawi. Jeżeli natomiast stoi obok parkietu, zapytaj czy to taka nowa moda – stać na imprezie i się nie bawić.

Jak zagadać do dziewczyny w sklepie?

Wbrew pozorom nie jest to takie trudne. Wystarczy zwrócić uwagę na to co kupuje lub co ma w koszyku. Jeżeli na przykład będzie kupowała jogobellę truskawkową, możesz z uśmiechem na twarzy powiedzieć, że brzoskwiniowa jest lepsza. Na pewno się uśmiechnie i prawdopodobnie zapyta dlaczego.

Jak zagadać do dziewczyny na fb?

Nie jestem fanem podrywania dziewczyn przez internet, ale czasem to jedyne wyjście. Najlepiej jeżeli ma otwarty profil, bo wówczas możesz najpierw więcej się o niej dowiedzieć. Zwróć uwagę na to jakie książki przeczytała, w jakich miejscach była lub jak spędza wolny czas. Szukaj czegoś podobnego do siebie, a później napisz jej o tym, że również lubisz to robić lub byłeś w podobnym miejscu. Idealnie jeżeli macie wspólnych znajomych, wówczas możesz napisać jej: Wygląda mi na to, że chyba znamy te same osoby. Skąd znasz XXX ? I już rozmowa się toczy.

Jak zagadać do dziewczyny w autobusie?

Najłatwiej będzie zapytać ją o trasę. Udaj, że nie wiesz gdzie masz swój przystanek i zapytaj ją kiedy masz wysiąść. Gdy już Ci odpowie, możesz albo zapytać ją gdzie jedzie albo powiedzieć, że tak naprawdę żartowałeś – wiesz gdzie jest Twój przystanek, ale spodobała Ci się i postanowiłeś coś na szybko wymyślić. Gwarantuje Ci, że na pewno otrzymasz pozytywną reakcję.

Powodzenia w poznawaniu dziewczyn!